top of page

Ürünler

kultur-mantari.jpg

Şapkalı Beyaz Mantar

Beyaz şapkalı mantar halk arasında bilinen kültür mantarıdır. Özel şartların oluşturulmasıyla yetiştirilen bu mantar türünün tüketimi son dönemde artış göstermiştir. Protein, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir.

Tesisimizde üretilen kültür mantarları 24 saat içerisinde alıcıya ulaşır ve taze olarak sofralarınıza girer.

Izgaralık Kültür Mantarı

Haftasonu pikniklerinin vazgeçilmezi ızgaranın, yanına leziz kaşarlı mantar olmazsa olmaz. Besin içeriği ve görünüşüyle hem damağınıza hem de gözünüze hitap edecektir. Aktif üretim ve dağıtımımız sayesinde sofralarınıza 24 saat içerisinde gelmektedir.

mantar 2.jpg
dilimli_edited.jpg

Dilimli Kültür Mantarı

Yoğun bir çalışma temposunun ardından kısa ve besleyici bir akşam yemeği günün son sürprizi olabilir. Doğrama ve yıkama zahmetinden kurtaran, leziz mantarlarımız ile her yemeğe son dokunuşu mantar ile yapabilirsiniz.

Yıkanmış Mantar

Restaurant ve yemekhanelerin yoğun çalışma tempolarına ayak uydurmak ve iş yüklerini azaltmak için yıkanmış mantarlarımız ile destek olmaya çalışıyoruz. Mutfaklarınıza temizlenmiş taze mantarlarımız ile adım atıyor, sağlığınızı her koşulda önemsiyoruz.

mantar 1.jpeg
istiridye 1.jpg

İstiridye Mantarı

Farklı tatlar denemekten korkmayanlar için istiridye mantarı güzel bir tercih olacaktır. Veganlar için ise istiridye burger akşam yemeklerine büyük bir keyif katacak. Yeni ve leziz tercihlerle sektörde büyük adımlar atmaya devam ediyoruz.

Kestane Mantarı

Her leziz tadın bir hikayesi vardır, denemeden hikayeleri de bilinmez. Kestane mantarı ile gurme damaklara hitap ediyor, sizlere bu farklı lezzetleri taze olarak sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

kestane 3_edited.jpg
bottom of page